Детальний маршрут Ланівці - Тернопіль

 1. 0,5 кмПрямуйте на північ
 2. 1,0 кмПоверніть праворуч
 3. 1,4 кмПоверніть праворуч на вул. Привокзальна
 4. 85 мПоверніть ліворуч і продовжуйте рух по вул. Привокзальна
 5. 43,6 кмПоверніть ліворуч на вул. Тернопільська/Р43
  Продовжуйте рух по Р43
 6. 7,8 кмПоверніть ліворуч на Е85/М19/Р43 (знаки ТЕРНОПІЛЬ)
 7. 1,5 кмПоверніть праворуч на вул. Полковника Морозенка/P41/Р41 (знаки ЛЬВІВ/LVIV/БРОДИ)
 8. 3,0 кмПоверніть ліворуч на вул. Текстильна (знаки вул. ТЕКСТИЛЬНА/ШИНОМОНТАЖ TIR/вул. ПОЛІСЬКА/СЕРВІСНИЙ МЕТАЛОЦЕНТР/МЕТІНВЕСТ-СМЦ)
 9. 0,9 кмНа кільці поверніть на 2-ий з’їзд на вул. Збаразька у напрямку до ЦЕНТР
 10. 0,1 кмНа кільці поверніть на 2-ий з’їзд
 11. 0,2 кмПоверніть ліворуч на вул. Богдана Хмельницького (знаки ЗНИЙ ВОКЗАЛ)
 12. 91 мПоверніть праворуч на вул. Качали
 13. 0,3 кмПоверніть ліворуч на вул. Івана Франка
 14. 0,2 кмПоверніть праворуч на вул. Чорновола

Або якщо казати точно, то з центра Ланівців до центра Тернополя, відстань між містами складає 60697 метрів.

З Ланівців до Тернополя, їхати 4087 хвилин, за умови дотримання правил дорожнього руху, та відсутності перешкод та заторів.


Ви перейшли на мапу маршруту з міста Ланівці до Тернополя. Шлях між містами Ланівці і Тернопіль рахується в кілометрах, за допомогою карт гугла. Подорожуючи машиною українськими автодорогами ви зможете узнати детальний маршрут, що в свою чергу допоможе порахувати витрата пального и вартість поїздки. Покрокова схема маршруту з Ланівців до Тернополя описана відразу під мапою. Використовуючи масштаб ви можете масштабувати карту маршруту з Ланівців, та дізнатися деталі шляху, і визначити як краще доїхати до міста Тернополя.
Щоб розрахувати інший маршрут від Ланівців чи маршрут з Тернополя, потрібно вибрати місто звідки почати шлях, та місто призначення та натисніть кнопку розрахунок маршруту. Починайте писати назву потрібного міста з великої літери українською, та список скоротиться до пари варіантів схожих міст. Мапа будує маршрут тільки дорогами України. Якщо маршрут можливий, то ви побачите маршрут на карті і характеристики маршруту. Ви дізнаєтесь відстань між містами, як дістатися до міста Ланівців, як доїхати до Тернополя або до сусідніх міст. Маршрут побудований на даних карт гугла, де актуальні дані про відстані між містами України.
Опис руху між населеними пунктами та по дорогах має суто рекомендаційний характер. Оскільки карта маршруту створена на основі гугл мап. Сервіс Карта України надає інформацію про маршруті для ознайомлення. Для планування свого маршруту враховуйте погоду і стан дороги. Час в дорозі може мінятися в залежності від швидкості автомобіля, часу доби та кількості корків.
Подорожуючи дорогами України не забувайте пристібати ремені безпеки та бути обережними на дорогах.