Карта Алушти, Крима

Місто Алушта це одне з міст в Україні. Місто Крима. Онлайн карта Алушти може змінюватись з карти схеми вулиць в карту з супутника, яка також може накласти карту доріг України. На мапі можна знайти дані про місто Алушта, та інші міста поблизу Алушти. Масштаб карти знаходиться справа на мапі. Збільшивши масштаб мапи можна буде побачити детальну карту Алушти, будинки та дороги.
Знайти будинок, вулицю на карті можна за допомогою розділу пошук вулиці в місті Алушта. Для пошуку вулиці використовуються данні гугл карт та яндекс карт, де інформація регулярно оновлюється. Для зручності є список нових з міста Алушта. Щоб побудувати маршрут з Алушти, або розрахувати відстань між містами України перейдіть в розділ Пошук Маршруту. Інші цікаві карти України та карти світу знаходяться в блоці цікаві карти.
Ви на Карті Алушти, попереджаємо що ці мапи безкоштовні. Данні для карти Алушти беруться з популярних гугл карт та карти яндекс, є найкращими, котрі є свіжими та найбільш актуальними. Коротка географічна інформація про карту Алушти: Україна, область - Крим, Алушта, координати - 44.676379:34.410048. В Алушті живе 31440 людей. Вітаємо на сайті мапи Алушти українською.