Карта Феодосії, Крима

Феодосія: українське місто. Онлайн карта Феодосії може знайти всі вулиці міста, райони, площі та будинки. Користуватися картою Феодосії не складно, її можна переміщати і змінювати масштаб. Стандартно на мапі показано детальну карту вулиць міста з номерами будинків. Ця карта має декілька режимів між якими ви можете переключатися. Це схема міста з будинками та вулицями на мапі, та супутникова мапа з детальним виглядом міста Феодосія. Додатково ви можете побачити гугл панораму Феодосії, для цього перемістіть ярлик чоловічка у потрібне місце на мапі Феодосії.
На цій мапі ви можете відшукати вулицю, будинок, а також адресу. Для цього просто напишіть назву та натисніть кнопку Пошук вулиці. На цій мапі можна прокласти маршрут з міста Феодосія та виміряти відстань між містами. Маршрут та відстань будуються по даним від гугл карт. На карті є розділ з найбільш популярними маршрутами з міста. Також є перелік вулиць якими зацікавлені відвідувачі Феодосії. Додатково на мапі Феодосії є список інших міст з області. Тому відстань між містами біля Феодосії розрахувати не важно.
Якщо хотіли знайти де є Феодосія? - Україна, місто Крима, Географічні координати 45.031929:35.382429. В Феодосії проживає: 74669 осіб.
Сайт мапа України користується даними від карт гугл та яндекс, де завжди актуальна інформація про мапу Феодосії. Ця карта Феодосії українською мовою корисний для мешканців Феодосії також і туристам. Пошук вулиць Феодосії завжди безкоштовний та без обмежень.