Карта Судака, Крима

Судак: українське місто. Сайт Мапа міста Судак допоможе вам знайти вулиці у місті, райони, площі та будинки. Користуватися картою Судака досить просто, мапу можна пересувати і масштабувати. Стандартно на мапі показано детальну мапу вулиць з будинками. У карти є два режими між якими можна переключатися. Перший це режим план міста з будинками та вулицями на карті, та другий - супутникова мапа з деталізованими фотографіями Судака. Додатково ви можете побачити панораму вулиць міста Судак, просто перенесіть значок з людиною на потрібну вулицю на карті.
Знайти потрібну вулицю, будинок на мапі можна в розділі пошук вулиці в місті Судак. Пошук вулиць використовує данні гугл карт та яндексу, де інформація регулярно оновлюється. На мапі міста є список нових з міста Судак. Щоб побудувати маршрут з Судака, або розрахувати відстань між містами Крима потрібно перейти в розділ Пошук Маршруту. Інші цікаві карти України та мапи міст знаходяться в розділі цікаві карти.
Вітаємо на карті Судака, попереджаємо що використання сервісу є безкоштовним. Початкові данні для мапи взяті з гугл мап та яндекс карт, котрі є найкращими та точними. Коротка географічна інформація про Судак: країна - Україна, Крим, Судак, координати - 44.850462:34.976175. Населення Судака 14495 мешканців. Вітаємо на сайті карти Судака українською.