Карта Севастополя, Крима

Севастополь - це місто в Україні. Онлайн карта Севастополя допоможе знайти вулиці у місті, райони, провулки та будинки. Керувати мапою Севастополя не складно, карту можна пересувати або масштабувати. По замовчуванню мапа показує точну мапу вулиць з будинками. Карта має декілька режимів між якими ви можете переключатися. Перший це режим план міста з вулицями на будинками на мапі, та другий - режим карти гугл з супутника з детальним виглядом міста Севастополь. Також можливо переглянути панораму вулиць міста Севастополь, просто перенесіть значок з людиною у потрібне місце на карті.
Знайти будинок, вулицю на мапі можна за допомогою розділу пошук вулиці в місті Севастополь. Для пошуку вулиці використовуються данні гугл карт та яндексу, котрі є найактуальнішими. На мапі міста є список маршрутів з Севастополя. Щоб побудувати маршрут до Севастополя, або знайти відстань між містами Крима перейдіть в розділ пошук маршруту в меню. Інші цікаві карти та карти світу відображені на сторінці вище.
Перед вами мапа Севастополя, попереджаємо що ці мапи безкоштовні. Данні для мапи взяті з гугл мап та яндекс карт, які є найкращими та найбільш актуальними. Коротка географічна інформація про Севастополь: Україна, Крим, Севастополь, координати - 44.616649:33.525360. В місті проживає близько 342451 мешканців. Вітаємо на сайті мапи України українською мовою.