Карта Балти, Одеської області

Ви на карті Балти це місто в Україні. Місто Одеської області. Інтерактивна мапа Балти може змінювати вигляд з мапи схема вулиць міста в карту з супутника, яка може включати мапу доріг. На мапі можна знайти дані про місто Балта, та сусідні міста Одеської області. Масштаб мапи знаходиться справа на мапі. Змінивши масштаб мапи ви зможете побачити детальну карту, номери будинків та дороги.
На цій мапі можливо відшукати вулиці та будинки, провулок та адресу. Для цього просто впишіть назву вулиці і натисніть Пошук. Ще на мапі можна побудувати маршрут з Балти та розрахувати відстань до Балти. Маршрут та відстань будуються по даним від гугл карт. На карті є розділ з найбільш популярними маршрутами з міста. Також є перелік вулиць якими цікавляться жителі рідного міста Балта. Для користувачів на мапі Балти є список міст Одеської області. Тому відстань між містами з Одеської області розрахувати не важно.
Ви на Карті Балти, повідомляємо що цей сервіс є безкоштовним. Данні для мапи беруться з популярних карт гугла та яндекса, є найкращими, котрі є свіжими та точними. Коротка інформація про мапу Балти: країна - Україна, Одеська область, місто Балта, координати - 47.940066:29.622009. Населення Балти 19962 людей. Ви на сторінці мапи України українською мовою.