Карта Болграда, Одеської області

Болград: це місто в Україні. Онлайн карта Болграда допоможе знайти всі вулиці міста, райони, площі та будинки. Користуватися картою Болграда дуже просто, її можна переміщати і змінити масштаб. По замовчуванню на мапі показано детальну мапу вулиць з будинками. Ця карта має два типу відображення між якими ви можете переключатися. Це режим схеми міста з вулицями на будинками на карті, та другий - режим карти гугл з супутника з детальним виглядом Болграда. Також можливо переглянути гугл панораму Болграда, для цього поставте фігурку чоловіка на потрібну вулицю на мапі.
На цій мапі міста Болград можливо відшукати вулицю, будинок, а також адресу. Для цього напишіть назву і натисніть Пошук. На цій мапі можна побудувати маршрут з міста Болград та виміряти відстань до міста Болград. Маршрут та відстань розраховується по даним від гугл карт. На карті є розділ з найбільш популярними маршрутами з міста. Також є список нових вулиць котрими цікавляться гості міста Болград. Для зручності на мапі Болграда є список інших міст з області. Тому відстань між містами Одеської області дуже легко знайти.
Ви на Карті Болграда, повідомляємо що ці мапи безкоштовні. Данні для карти Болграда взяті з карт гугла та яндекса, є найкращими, котрі є свіжими та точними. Інформація про мапу Болграда: країна - Україна, Одеська область, Болград, координати - 45.681137:28.612698. В місті проживає 17353 мешканців. Ви на сторінці мапи Болграда українською.