Карта Одеси, Одеської області

Ви потрапили на карту Одеси - одне з 460 міст України. Одне з міст Одеської області. Онлайн мапа Одеси може змінювати вигляд з мапи схема вулиць міста в супутникову карту, яка також може накласти карту доріг України. Карта допоможе знайти інформацію про Одеса, та решту міст поблизу Одеси. Масштаб мапи знаходиться справа знизу. Змінивши масштаб мапи можна буде побачити детальну карту Одеси, будинки та дороги Одеси.
На цій мапі можливо відшукати вулиці та будинки, а також адресу. Для цього просто напишіть свій запит і натисніть Пошук. Ще на мапі можна прокласти маршрут з міста Одеса та виміряти відстань до міста Одеса. Маршрут та відстань будується по даним від гугл карт. На карті є розділ з найбільш популярними маршрутами з Одеси. Також є список нових вулиць якими цікавляться відвідувачі міста Одеса. Для швидкого доступу на карті Одеси є список інших міст Одеської області. Тому відстань між містами біля Одеси розрахувати не важно.
Вітаємо на карті Одеси, повідомляємо що використання сервісу є безкоштовним. Данні для мапи беруться з популярних карт гугла та яндекса, котрі є найкращими та точними. Коротка географічна інформація про мапу Одеси: країна - Україна, область - Одеська область, Одеса, координати - 46.484579:30.732597. В Одесі живе 1029049 осіб. Ви на сторінці мапи України українською.