Карта Кодими, Одеської області

Кодима - українське місто. Онлайн карта Кодими допоможе вам знайти вулиці міста, райони, проспекти, будинки. Користуватися картою Кодими дуже просто, карту можна пересувати та збільшувати масштаб. По замовчуванню мапа показує детальну карту вулиць міста з будинками. Ця карта має два режими між якими ви можете переключатися. Перший це режим план міста з будинками та вулицями на карті, другий це мапа з супутника тобто фото з космосу міста Кодима. За бажанням ви можете переглянути гугл панораму Кодими, для цього перемістіть фігурку чоловічка на вулицю на карті.
Знайти вулицю, провулок на карті можна в розділі пошук вулиці в місті Кодима. Пошук вулиць використовує данні мап гугл та яндекс, де інформація регулярно оновлюється. Для зручності є список нових з Кодими. Щоб побудувати маршрут до Кодими, або розрахувати відстань між містами України перейти в пошук маршруту в меню. Інші карти України та карти світу знаходяться в розділі цікаві карти.
Перед вами мапа Кодими, попереджаємо що ці мапи безкоштовні. Початкові данні для мапи беруться з популярних карт гугла та яндекса, котрі є найкращими та точними. Інформація про мапу Кодими: Україна, Одеська область, Кодима, координати - 48.093334:29.124998. В Кодимі живе 9634 осіб. Вітаємо на сайті мапи Кодими українською.