Карта Сокаля, Львівської області

Сокаль: українське місто. Онлайн карта Сокаля допоможе знайти вулиці міста, райони, проспекти, будинки. Керувати мапою Сокаля досить просто, пересувати дану карту та масштабувати. Стандартно мапа показує точну схему вулиць міста з номерами будинків. У карти є декілька режимів між якими можна переключатися. Перший це режим план міста з будинками та вулицями на мапі, та мапа з супутника з деталізованими фотографіями міста Сокаль. Додатково ви можете побачити панораму вулиць міста Сокаль, просто перемістіть ярлик чоловічка на потрібну вулицю на карті Сокаля.
Знайти вулицю, будинок чи адресу можна в розділі пошук вулиці в Сокалях. Пошук вулиць використовує данні мап гугл та яндекс, де інформація регулярно оновлюється. На сторінці є таблиця маршрутів з Сокаля. Щоб побудувати маршрут з Сокаля, або розрахувати відстань між містами Львівської області перейдіть в розділ пошук маршруту в меню. Інші карти України та карти міст можна побачити в розділі Цікаві Карти.
Вітаємо на карті Сокаля, повідомляємо що ці мапи безкоштовні. Данні для карти Сокаля взяті з гугл карт та карти яндекс, котрі є найкращими та найбільш актуальними. Коротка інформація про карту Сокаля: країна - Україна, область - Львівська область, Сокаль, координати - 50.479907:24.284606. В Сокалях живе 21693 мешканців. Вітаємо з переглядом мапи Сокаля українською мовою.