Карта Жовкви, Львівської області

Місто Жовква це місто України. Місто знаходиться в межах Львівської області. Онлайн карта Жовкви може змінювати вигляд з карти плану вулиць в супутникову карту, яка може включати карту доріг України. Карта допоможе знайти інформацію про місто Жовква, та інші міста Львівської області. Масштаб карти знаходиться справа на мапі. Збільшивши масштаб мапи ви побачите детальну мапу міста, номери будинків та дороги Жовкви.
На мапі Жовкви можливо знайти вулицю, будинок, провулки. Для цього напишіть свій запит та натисніть Пошук. На цій мапі можна побудувати маршрут з Жовкви та виміряти відстань до міста Жовква. Маршрут та відстань розраховується по картам від гугла. На карті є розділ з найбільш популярними маршрутами з Жовкви. Також є список вулиць котрі шукають жителі рідного Жовкви. Для користувачів на мапі Жовкви є таблиця міст біля Жовкви. Тому відстань між містами з Львівської області дуже легко знайти.
Якщо хотіли знайти в якій області Жовква? - Україна, місто Львівської області, Координати 50.054915:23.976592. Населення міста: 13474 людей.
Сервіс мапа України використовує публічні данні від карт гугл та яндекс, де найточніші цифри про карту Жовкви. Карта Жовкви українською мовою корисний для мешканців Жовкви так і гостям цього файного міста. Пошук вулиці в Жовкві є безкоштовним та без обмежень.