Карта Львова, Львівської області

Львів: це місто в Україні. Сайт Мапа міста Львів допоможе знайти інформацію про всі вулиці міста, райони, проспекти, будинки. Користуватися картою Львова не складно, її можна переміщати та змінювати масштаб. По замовчуванню мапа показує мапу міських вулиць з номерами будинків. Карта має два типу відображення між якими можна переключатися. Перший це режим план міста з вулицями на будинками на карті, та другий - режим карти гугл з супутника з деталізованими фотографіями міста Львів. За бажанням ви можете переглянути панораму вулиць міста Львів, просто перемістіть ярлик чоловічка на потрібну вулицю на карті Львова.
На цій мапі ви можете відшукати вулицю, будинок, а також адресу. Щоб почати пошук напишіть назву і натисніть Пошук. На цій карті міста ви можете прокласти маршрут з Львова та виміряти відстань до Львова. Маршрут та відстань будується по даним від гугл карт. На карті Львова є розділ з найбільш популярними маршрутами з міста. Також є перелік вулиць котрі шукають відвідувачі міста Львів. Для користувачів на карті міста Львів є список інших міст з області. Відстань між містами біля Львова розрахувати дуже легко.
Ви шукали де знаходиться Львів? - Відповідь - це в Україні, Львівська область, Географічні координати 49.839678:24.029709. Львів це рідне місто для: 732818 осіб.
Сайт мапа України користується даними від карт гугла, де актуальна інформація про мапу Львова. Карта Львова українською корисний для мешканців Львова також і туристам. Пошук вулиць Львова є безкоштовним і без обмежень.